Założyciele

KRYSTYNA HOŁOGA - posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży HR z koncentracją na rekrutacji, zdobyte w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego (Intersource - obecnie Randstad, Grafton Recruitment), oraz doświadczenie w dziale HR w Financial Times Interactive Data. Swoją pracę zawodową rozpoczynała od rekrutacji i zatrudniania pracowników tymczasowych dla kluczowych i dużych przedsiębiorstw, następnie specjalizując się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie (szerokie spectrum branż). Od początku istnienia firmy Recruitment Solutions Krystyna jest w pełni zaangażowana i odpowiedzialna za kompleksową realizację projektów rekrutacji dla Klientów, jak również za rozwój biznesu i bieżące zarządzanie firmą. Absolwentka wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność: Ekonomika Pracy i Zarządzanie Kadrami.

BARTOSZ BUSZKIEWICZ - posiada szeroką, ekspercką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży IT, zdobyte zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Udział w projektowaniu i zarządzanie projektami informatycznymi dla branży: telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, bankowej, logistycznej, sektora publicznego i administracji rządowej oraz szereg zdobytych certyfikatów: Microsoft i Sun Microsystems gwarantują merytoryczne przygotowanie do realizacji projektów rekrutacyjnych najlepszych specjalistów w branży IT. Absolwent wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby działać poprawnie. Korzystając dalej z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. X