Proces rekrutacji

Poniżej wyjaśniamy krok po kroku, nasze zasady postępowania w procesie rekrutacji.
Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w naszej bazie poprzez przesłanie swojego CV (dopuszczalne formaty: doc, odt, pdf). Można to uczynić korzystając ze strony Wyślij CV lub poprzez e-mail: info@recruitmentsolutions.pl

Jeśli Twój profil zawodowy będzie zbieżny z profilem i specyfiką aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych, skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy wstępnie ofertę i - jeśli będziesz nią zainteresowany - zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną z naszym konsultantem. Celem rozmowy rekrutacyjnej jest jak najlepsze poznanie Twoich umiejętności, kompetencji, motywacji i preferencji zawodowych. Będziemy dążyć do zarekomendowania Cię do takiej organizacji, w której Twój potencjał, ambicja, wiedza oraz doświadczenie będą miały szansę na realizację i rozwój.
Kolejnym etapem rekrutacji będzie Twoja rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą. O jej miejscu, dacie i szczegółach będziemy Cię informować na bieżąco. Również na bieżąco przekazujemy informacje zwrotne po rozmowie kwalifikacyjnej.

Jeśli w tym momencie nie realizujemy projektów rekrutacji, które mogłyby Cię interesować, pragniemy zapewnić, że Twoje dane w dalszym ciągu pozostają w naszej bazie - jak tylko pojawią się odpowiednie oferty pracy, ponownie będziemy z Tobą w kontakcie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby działać poprawnie. Korzystając dalej z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. X