Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH22/21RS
Stanowisko:Kontroler Jakości
Miejsce pracy:Polanów (okolice Koszalina)
Kategoria:Produkcja

Jakość leży Ci na sercu? Dołącz do zgranego zespołu Działu Jakości, by doskonalić produkty, które sprawiają wiele radości i pozytywnych emocji naszym odbiorcom.

Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Polanów (okolice Koszalina)

Kluczowe zadania:

  • kontrola jakości w zakładzie (surowiec, procesy, wyroby gotowe)
  • sporządzanie raportów jakościowych, nadzór i archiwizacja zapisów kontroli jakości
  • inicjowanie, realizacja i nadzorowanie działań korekcyjnych, korygujących i naprawczych w ramach SZJ
  • obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych
  • raportowanie potrzeby zmian w procesach i operacjach pod kątem zwiększania bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, optymalizacji czasu wykonania kontroli i testów
  • kontrola poprawności znakowania produktu
  • analiza przyczyn niezgodności, udział w ciągłym doskonaleniu i podnoszeniu standardów jakości w zakładzie
  • udział w inspekcjach i audytach wewnętrznych
  • kontrola systematyczności i prawidłowości prowadzenia zapisów na produkcji
  • kontrola pracowników na produkcji w zakresie przestrzegania zasad higieny oraz standardów GMP, GHP, HACCP
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami (produkcja, technologia, dział techniczny)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, biologia lub pokrewne) lub studenci zaoczni w/w kierunków
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu GMP, GHP, HACCP
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność
  • chęć do pracy i nauki w obszarze jakości
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy:

  • stałą, stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę, pełen etat
  • pracę na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • odpowiedni do stanowiska poziom wynagrodzenia, premię świąteczną
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie