Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH20/21RS
Stanowisko:Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
Miejsce pracy:Poznań
Kategoria:Sprzedaż

Świetnie mówisz po angielsku? Masz doświadczenie w pracy z klientami B2B z rynków zagranicznych? Chcesz pracować z produktami wysokiej jakości, wzbudzającymi pozytywne emocje?

Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

  • bieżąca współpraca z aktualnymi i potencjalnymi klientami na rynkach zagranicznych (detal, hurt, e-commerce)
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • sporządzanie raportów sprzedażowych (Excel, ERP)
  • w perspektywie czasu: pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (głównie Europa)
  • analiza potrzeb klienta, propozycja rozwiązań i doradztwo produktowe
  • prowadzenie procesu sprzedażowego, sporządzanie ofert, negocjacje handlowe
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie terminowej i kompletnej realizacji zamówień eksportowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • ok. 1-2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klientów B2B na rynkach zagranicznych)
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, pro-kliencka postawa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana dodatkowo komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • znajomość przepisów celno - podatkowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza dobry Excel)
  • umiejętność współpracy zespołowej, otwarte podejście do otoczenia, pogodne usposobienie, jasna komunikacja
  • szczypta asertywności niezbędnej w biznesie
  • sumienność, skrupulatność, dokładność = dbałość o szczegóły
  • pro-aktywne podejście, chęć do pracy, pewna doza inwencji i kreatywności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą, stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę, pełen etat (7:00/8:00-15:00/16:00)
  • odpowiedni do stanowiska poziom wynagrodzenia
  • narzędzia pracy: telefon, laptop
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie