Szczegóły oferty

Nr ref.:KH18/21RS
Stanowisko:Kierownik Wydziału Produkcji
Miejsce pracy:południowa część mazowieckiego
Kategoria:Kadra zarządzająca

Masz już pierwsze szlify w zarządzaniu zespołem i procesami produkcyjnymi? Chcesz doskonalić warsztat zawodowy w środowisku produkcji FMCG?
Praca od zaraz - aplikuj już dziś i dołącz do stabilnej firmy o pozycji lidera.

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierownik Wydziału Produkcji
Miejsce pracy: południowa część mazowieckiego

Zadania:

  • zarządzanie zespołem i procesami w dziale produkcji
  • udział w projektach optymalizacji ergonomii pracy w duchu CI i Lean Management
  • organizacja pracy zapewniająca optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich i parku maszynowego
  • aktywny udział w automatyzacji produkcji, projektach redukcji strat i odpadów
  • rozliczanie wykonanej produkcji, zużycia materiałów, surowców i opakowań
  • odpowiedzialność za właściwą jakość produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem założonych reżimów sanitarnych, parametrów technologicznych i jakościowych
  • dbałość o bezpieczeństwo zespołu, przestrzeganie zasad BHP
  • rekrutacja pracowników, wdrażanie do pracy, motywowanie zespołu
  • aktywny udział w projektach wewnętrznych
  • współpraca i raportowanie do Dyrektora Zakładu

Oczekiwania:

  • ok. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (np. Mistrz, Brygadzista, Lider Zmiany, Koordynator Produkcji, Inżynier Produkcji, Inżynier Procesu)
  • mile widziane doświadczenie w pracy projektowej w UR
  • wykształcenie wyższe, techniczne, kierunkowe (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, UR, technologia spożywcza, chemiczna etc.)
  • umiejętność sprawnego zarządzania zespołem, delegowania i egzekwowania zadań
  • znajomość zagadnień technologicznych, produkcyjnych
  • znajomość filozofii 5S
  • duże zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętność jasnego komunikowania zmian i celów
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • samodzielną i ciekawą pracę u stabilnego, cenionego na rynku pracodawcy
  • umowę o pracę, pełny etat, stałe godziny pracy
  • wynagrodzenie: 9000 - 10000 brutto
  • narzędzia: telefon, laptop
  • benefity: dofinansowanie szkoleń, edukacji, wypoczynku, świadczenia w ramach ZFŚS
  • pracę w środowisku o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze

Recruitment Solutions © 2022 • Wrocław, ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29, tel. +48 531 465 004

E-mail: vasb@erpehvgzragfbyhgvbaf.cy

Agencja doradztwa personalnego nr 2505