Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH12/21RS
Stanowisko:Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu
Miejsce pracy:łódzkie
Kategoria:Sprzedaż

Nie oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, ale potencjału do rozwoju i chęci do pracy. Sprzedaż Cię rozwinie, a Ty rozwiniesz sprzedaż - szlifuj się z nami, aplikuj już dziś!

Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu
Miejsce pracy: łódzkie

Kluczowe zadania:

  • bieżąca obsługa klientów kanału detalicznego w podległym regionie
  • budowanie i rozwój sieci sprzedaży
  • realizacja zaplanowanych wizyt handlowych
  • analiza potrzeb klientów, zbieranie zamówień, windykacja należności
  • prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków handlowych
  • realizacja założonych miesięcznych celów sprzedażowych
  • budowanie dobrych, trwałych relacji biznesowych z klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku
  • cykliczne raportowanie wyników do przełożonego

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży FMCG lub w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • zdolności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
  • orientacja na działanie, determinacja w dążeniu do celu
  • umiejętność aktywnego słuchania i reagowania na zastrzeżenia klientów
  • dobra organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy
  • komunikatywność, pro-kliencka postawa
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne), mobilność i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę, pełen etat, zadaniowy czas pracy, home office
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia miesięczna, premiowanie również na okresie próbnym)
  • narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy
  • pracę z produktami wysokiej jakości, wzbudzającymi pozytywne emocje
  • możliwość zdobycia solidnych szlifów i warsztatu sprzedażowego