Szczegóły oferty

Nr ref.:KH05/22RS
Stanowisko:Elektromechanik
Miejsce pracy:Skórzewo Tarnowo Podgórne
Kategoria:Instalacja/Utrzymanie/Serwis

Masz „smykałkę” techniczną i lubisz pracę z maszynami na produkcji? Awarie, naprawy, serwisy to Twój świat?

Potrzebujemy solidnego fachowca – dołącz czym prędzej, aplikuj już dziś!

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, która rozwija dział utrzymania ruchu w dwóch zakładach produkcyjnych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Skórzewo lub Tarnowo Podgórne

Wynagrodzenie: 5800 – 8000 brutto

Zadania:

  • nadzór oraz utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, zapewnienie ciągłości produkcji
  • serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu
  • kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryk, mechanik, automatyk, mechatronik)
  • praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV (D i E)
  • gotowość do nauki, chęć do pracy
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • podstawowa znajomość języka polskiego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę, umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą (nie przez agencję pracy)
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie III-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • wynagrodzenie: podstawa + premia miesięczna
  • bezpłatny dojazd do pracy (z Poznania, Przeźmierowa, Skórzewa)
  • bogaty i troskliwy pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, bony i paczki świąteczne i wiele innych)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy (np. uprawnienia SEP jeśli ich nie masz)
  • bonus za polecenia do pracy
  • dodatek stażowy
  • kapitalne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • pracę w zgranym zespole w firmie o przyjaznej pracownikom atmosferze

Recruitment Solutions © 2022 • Wrocław, ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29, tel. +48 531 465 004

E-mail: vasb@erpehvgzragfbyhgvbaf.cy

Agencja doradztwa personalnego nr 2505