Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH05/20RS
Stanowisko:Kierownik Działu Technicznego (FMCG)
Miejsce pracy:Kołobrzeg
Kategoria:Kadra zarządzająca
Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG w związku z planami rozwoju inwestycji pilnie poszukujemy doświadczonych i nastawionych na proaktywne działanie kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Kołobrzeg (okolice)

Kluczowe zadania to:
  • odpowiedzialność za zarządzanie obszarem technicznym w zakładzie (UR, infrastruktura/ facility)
  • zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
  • rekomendowanie i implementacja nowych, technicznych rozwiązań w zakresie optymalizacji produkcji, infrastruktury i utrzymania obiektów
  • nadzór i prowadzenie projektów inwestycyjnych, zarządzanie grupami projektowymi, odpowiedzialność za niezbędne pozwolenia (wewnętrzne, zewnętrzne)
  • odpowiedzialność za spełnienie wymagań prawnych dotyczących infrastruktury technicznej i operacyjnej, raporty WIOŚ, WOŚ, GUS, budowlane etc.
  • ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń i usług technicznych poprzez negocjacje z dostawcami oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych
  • bieżące zarządzanie podległym zespołem działu technicznego (ok. 15 osób)
  • cykliczne raportowanie wyników obszaru technicznego do Dyrektora Zakładu i Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze technicznym zdobyte w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmach produkcji spożywczej (FMCG)
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • uprawnienia energetyczne dozorowe
  • praktyczna znajomość zagadnień TPM/ TQM
  • znajomość standardów HACCP, FDA
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem, umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, motywowania etc.
  • otwartość na innowacje, chęć wdrażania usprawnień w obszarze technicznym
  • zaangażowanie, proaktywna postawa wobec pracy
  • komunikatywność, duże zdolności interpersonalne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, znajomość systemów klasy ERP będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity)
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość realizacji ciekawych, rozwojowych projektów inwestycji w firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy (np. językowe)

Jeśli stawiasz na prewencję oraz doskonalenie działań UR i chcesz aktywnie uczestniczyć w realizacji nowych inwestycji w obszarze technicznym, wyślij swoje CV już dziś - praca od zaraz!