Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH04/20RS
Stanowisko:Specjalista ds. Zakupów Technicznych
Miejsce pracy:ok. Starogardu Gdańskiego/ Tczewa
Kategoria:Zakupy
Dla prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży stalowej w związku z rozwojem działu do pracy na stałe pilnie poszukujemy samodzielnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Technicznych
Miejsce pracy: ok. Starogardu Gdańskiego/ Tczewa

Kluczowe zadania to:
  • odpowiedzialność za zakupy materiałów produkcyjnych (el. stalowe, osprzęt etc.)
  • poszukiwanie nowych dostawców na rynku (polscy i zagraniczni)
  • opracowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert dostawców
  • bieżąca współpraca z dostawcami, prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy
  • monitorowanie terminowości oraz poprawności realizacji zleceń
  • udział w audytach oraz ocena dostawców
  • bieżące raportowanie wyników pracy do przełożonych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ok. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów technicznych
  • mile widziane doświadczenie w branży stalowej lub pokrewnej
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (np. Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria i Zarządzanie Produkcją, Konstrukcje stalowe etc.)
  • zdolności negocjacyjne, umiejętność prowadzenia rozmów z dostawcami
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • znajomość systemów klasy ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie, odpowiednie narzędzia pracy
  • benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe etc.)
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli lubisz zakupy techniczne i negocjacje z dostawcami, chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze w dynamicznie rozwijającej się firmie, nie zwlekaj z przesłaniem CV - szukamy kogoś takiego, jak Ty!