O Firmie

Recruitment Solutions jest firmą doradztwa personalnego. Powstała na początku 2006r. Posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2505 jako agencja doradztwa personalnego.

W Recruitment Solutions skupiamy się przede wszystkim na budowaniu silnych i długotrwałych relacji biznesowych w oparciu o zaufanie naszych Klientów i Kandydatów. Wiemy, że jest to możliwe poprzez wychodzenie naprzeciw Państwa potrzebom, ich analizie oraz dopasowaniu najbardziej efektywnych rozwiązań. Naszym celem jest jak najlepsze zrozumienie specyfiki Państwa biznesu oraz kultury organizacyjnej, aby móc dokonać doboru najlepszych spośród Kandydatów i pomóc Państwu zatrudnić odpowiednich pracowników. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie na rynku usług rekrutacyjnych pozwalają wspólnie z Klientami wypracować najbardziej efektywne rozwiązania personalne, przyczyniając się tym samym do wzrostu konkurencyjności Państwa firmy oraz jej pozycji na rynku.

Co nas wyróżnia?

Wierzymy, że pracując nad wspólnym celem, jakim jest zatrudnienie najlepszego pracownika, jesteśmy w stanie dopasować specyficzne, indywidualne kryteria naszych Klientów z właściwymi Kandydatami. Aby to osiągnąć, uważnie i dokładnie analizujemy ścieżkę zawodową Kandydatów, badamy ich motywację do pracy oraz preferencje i oczekiwania zawodowe. W ten sposób pragniemy zapewnić Klientów, że rekomendujemy tylko sprawdzonych i odpowiadających specyfice stanowiska Kandydatów.

Specjalizujemy się w realizacji rekrutacji na stałe na stanowiska administracyjne, specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla stanowiska menedżerskie.

Więcej o usługach

Kluczem do sukcesu w Państwa firmie są ludzie - wiemy, jak znaleźć najlepszych!
Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby działać poprawnie. Korzystając dalej z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. X