Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH21/21RS
Stanowisko:Kupiec Strategiczny
Miejsce pracy:Poznań
Kategoria:Zakupy

Brak “dreszczyku emocji” w negocjacjach z dostawcami? Dopadła Cię rutyna, papierologia czy brak wpływu na rezultat?

Jeśli masz trochę odwagi dołącz do nas - wiele rzeczy trzeba będzie budować od nowa, ale z super ludźmi i w atmosferze rozwoju firmy.

Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kupiec Strategiczny

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

  • opracowanie, wdrożenie i realizacja strategii zakupowej spółki
  • budowanie pozytywnego wizerunku wśród dostawców i kontrahentów
  • poszerzanie portfolio dostawców kluczowych surowców
  • współpraca z aktualnymi dostawcami (polscy i zagraniczni), wyszukiwanie nowych dostawców
  • zarządzanie kontraktami zakupowymi
  • negocjacje z dostawcami, ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów
  • budowanie trwałych i długofalowych relacji z dostawami i kontrahentami
  • analiza trendów i monitorowanie rynku surowca mięsnego
  • współpraca z pozostałymi działami łańcucha dostaw (sprzedaż, produkcja, BOK)
  • raportowanie działań do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 3-5-letnie doświadczenie w zakupach/ zaopatrzeniu w firmie produkcyjnej z branży mięsnej (mile widziane doświadczenie w ubojni)
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ekonomia, handel zagraniczny, supply chain, logistyka)
  • znajomość specyfiki rynku surowca mięsnego
  • umiejętność analizy i oceny ryzyka handlowego we współpracy z dostawcą
  • duże zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • solidnie dobra/ bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwarty umysł, nastawienie na efektywne działanie, szukanie dobrych rozwiązań biznesowych
  • prawo jazdy kat. B (czynne), mobilność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • stałą, stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę, pełen etat (7:00/8:00 - 15:00/16:00)
  • odpowiedni do stanowiska poziom wynagrodzenia
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • realny udział w realizacji strategicznych projektów i rozwoju firmy
  • możliwość zabrania z sobą do pracy czworonogiego przyjaciela (psa)