Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH27/17RS
Stanowisko:Koordynator ds. Logistyki i Magazynowania
Miejsce pracy:Poznań
Kategoria:Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Osoba kontaktowa:Krystyna Hołoga, kh@recruitmentsolutions.pl
Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży biotechnologii, do pracy na stałe na nowo tworzone stanowisko pilnie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych do pracy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Logistyki i Magazynowania
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:
  • organizacja i zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie handlowym (zakupy, łańcuch dostaw, gospodarka magazynowa, transport)
  • bieżąca koordynacja i optymalizacja procesów logistycznych w całym łańcuchu dostaw, w tym przepływu dokumentów zakupowych i sprzedażowych
  • koordynowanie pracy Działu Zakupów (komórka współpracująca z dostawcami w zakresie składania zamówień)
  • ścisła współpraca z działem Obsługi Sprzedaży, dbałość o sprawną komunikację na linii: dział obsługi sprzedaży - zakupy - magazyn
  • nadzór oraz dbałość o efektywność gospodarki magazynowej
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników (zakupy + magazyn: ok. 15 osób), motywowanie oraz monitorowanie efektów pracy zespołu
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie niezbędnym do realizacji zadań z obszaru logistyki (bieżąca współpraca oraz realizowane projekty)
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami usług logistycznych
  • cykliczne raportowanie wyników pracy do przełożonego i do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ok. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym/ analogicznym stanowisku tj. Starszego Specjalisty/ Koordynatora ds. Logistyki/ Supply Chain zdobyte w średniej wielkości przedsiębiorstwie
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (logistyka, supply chain, ekonomia, zarządzanie)
  • wiedza poparta praktyką zawodową w zakresie zarządzania/ koordynacji procesami logistycznymi
  • doświadczenie w przeprowadzaniu procesów optymalizacyjnych, restrukturyzacyjnych w obszarze logistyki/ supply chain
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność określania celów i zadań, skuteczne ich egzekwowanie
  • umiejętność pracy z systemami magazynowymi (WMS)
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, znajomość systemów klasy ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartość, komunikatywność, duże zdolności interpersonalne
  • umiejętność skupiania ludzi wokół wspólnego celu, osiągania porozumienia, przekonywania i negocjowania
  • otwartość na działanie w zmiennych warunkach (firma w fazie dużej dynamiki zmian i rozwoju)
  • kreatywność, pomysłowość i inicjatywa, pro-aktywna postawa
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity)
  • autonomię i realny wpływ na realizację ciekawych projektów logistycznych
  • pracę w firmie o dużej kulturze organizacyjnej w gronie pasjonatów

Poszukujemy osób z doświadczeniem i wiedzą nt. tworzenia procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Jeśli jesteś ambitny, zmotywowany do pracy i otwarty na nowe, ciekawe zadania nie zwlekaj z przesłaniem swojego CV!