Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH20/18RS
Stanowisko:Supply Chain Manager
Miejsce pracy:Poznań
Kategoria:Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Dla dynamicznie działającej i rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży FMCG, do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i nastawionych na proaktywne działanie kandydatów na stanowisko:

Supply Chain Manager
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:
  • wyznaczanie kierunku strategicznego rozwoju w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw w oparciu o plany rozwoju fabryki
  • wdrażanie inicjatyw i działań w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw w celu wzrostu efektywności, wydajności i optymalizacji procesów operacyjnych
  • nadzór nad przepływem materiałów w fabryce oraz kontrola stanów magazynowych (zarządzanie całością procesów przepływów magazynowych)
  • planowanie i optymalizacja budżetu logistycznego
  • bieżące raportowanie wewnątrz spółki oraz w strukturze grupowej zgodnie z przyjętymi procedurami
  • bieżące zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 10-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zarządzanie łańcuchem dostaw), zdobyte w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku FMCG
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (logistyka, ekonomia, zarządzanie i inżynieria produkcji etc.)
  • bogata wiedza praktyczna w zakresie planowania, transportu, łańcucha dostaw oraz magazynowania w obszarze produkcji (doświadczenie w pracy projektowej)
  • zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • duże zdolności menedżerskie, umiejętność zarządzania zmianą
  • umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole i rekomendowania rozwiązań
  • otwartość na działanie w zmiennych warunkach
  • osoba dynamiczna, nastawiona na działanie, podejmująca inicjatywę
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, znajomość systemów klasy ERP
  • prawo jazdy kat. B (czynne) + gotowość do podróży służbowych

  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity + samochód służbowy)
  • możliwość realizacji ciekawych, rozwojowych projektów w obszarze łańcucha dostaw
  • możliwość rozwoju oraz pracy w środowisku międzynarodowym

Poszukujemy eksperta, który nie tylko powie nam, jak udoskonalić procesy w łańcuchu dostaw, ale podejmie się tego wyzwania w sytuacji strategicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Rola dla ambitnych i odważnych - jeśli sądzisz, że to zadanie dla Ciebie, nie zwlekaj z przesłaniem swojego CV!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody