Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH19/18RS
Stanowisko:Elektromechanik (DUR)
Miejsce pracy:Tarnowo Podgórne
Kategoria:Instalacja/Utrzymanie/Serwis
Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej w związku z dynamicznym rozwojem Działu Utrzymania Ruchu do pracy na stałe pilnie poszukujemy zmotywowanych i sumiennych osób na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Kluczowe zadania to:
  • bieżący nadzór oraz utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych - zapewnienie ciągłości produkcji
  • serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ok. 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność przeprowadzania napraw, konserwacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym w pracy zmianowej
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, kierunkowe (mechanika, elektryka etc.)
  • dobra, praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki/ elektromechaniki
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowość do nauki i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (pełen etat)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + atrakcyjne benefity)
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia

Jeśli posiadasz wiedzę techniczną, doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki w branży produkcyjnej i chcesz dołączyć do rozwijającej się, stabilnej firmy, wyślij nam swoje CV już dziś - oferta pracy od zaraz!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody