Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH18/18RS
Stanowisko:Technolog - Inżynier Procesu
Miejsce pracy:ok. Starogard Gdański/ Tczew
Kategoria:Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Dla prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży stalowej w związku z rozwojem działu do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Technolog - Inżynier Procesu
Miejsce pracy: ok. Starogard Gdański/ Tczew

Kluczowe zadania to:
  • opracowywanie procesów technologicznych
  • organizacja, optymalizacja i kontrola procesu produkcyjnego
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność produkcji
  • opracowywanie dokumentacji, analiz wykonalności, instrukcji i przewodników
  • sporządzanie analiz i raportów
  • standaryzacja procesów
  • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
  • zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych (branża techniczna, stalowa lub pokrewne, mile widziana branża automotive)
  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość systemów klasy ERP
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD/ CAM
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • umysł ścisły, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • skrupulatność, dokładność
  • komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej
  • elastyczność i otwartość na zmiany - praca w firmie będącej w procesie wdrażania zmian
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze produkcji
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poszukujemy technologów z doświadczeniem w branży technicznej/ stalowej. Jeśli szukasz nowych wyzwań i przestrzeni zawodowej w dynamicznym środowisku nie zwlekaj z przesłaniem CV - szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody