Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH18/17RS
Stanowisko:Dyrektor Produkcji
Miejsce pracy:pomorskie
Kategoria:Kadra zarządzająca
Osoba kontaktowa:Krystyna Hołoga, kh@recruitmentsolutions.pl
Dla prężnie działającej na rynku polskim i rynkach międzynarodowych firmy produkcyjnej z branży budowlanej do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych, zaangażowanych w pracę i charyzmatycznych kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Produkcji
Miejsce pracy: pomorskie

Kluczowe zadania to:
  • odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych krótko i długoterminowych zgodnie z założoną strategią rozwoju
  • planowanie produkcyjne, opracowanie harmonogramów, bieżące monitorowanie i zarządzanie kosztami produkcji
  • analiza, weryfikacja oraz optymalizacja procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie
  • nadzór oraz poprawa wskaźników produkcyjnych (terminowość produkcji i dostaw, błędy montażowe, koszty materiałowe, ograniczenie odpadów materiałowych etc.)
  • weryfikacja oraz optymalizacja zasad organizacji pracy w obszarze produkcji
  • bieżące zarządzanie pracą podległego zespołu (ponad 100 osób), delegowanie i egzekwowanie zadań, motywowanie, zarządzanie talentami etc.
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizacji zadań i celów produkcyjnych
  • bieżące raportowanie wyników do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży technicznej (konstrukcje stalowe/ obróbka stali/ budownictwo/ motoryzacja/ przemysł lotniczy etc.)
  • z tego min. 5-letnie doświadczenie (kierownicze) w zarządzaniu produkcją
  • wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziane kierunkowe (obróbka metali/ obróbka skrawaniem, zarządzanie produkcją)
  • bardzo dobra znajomość norm w zakresie precyzyjnej obróbki elementów stalowych oraz spawalnictwa
  • biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • mile widziana znajomość najnowocześniejszych trendów obróbki stali
  • mile widziana umiejętność zarządzania projektami inwestycyjnymi
  • mile widziana znajomość Lean Manufactirung (Kaizen, 5S, TPM, SMED, Poka Yoke etc.)
  • analityczne myślenie, umiejętność konsekwentnej pracy pod presją czasu
  • osoba charyzmatyczna, lider pociągający za sobą zespół do realizacji celów zespołu i przedsiębiorstwa
  • asertywność, stanowczość, wysoki poziom kultury osobistej
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, AutoCAD, systemy klasy ERP
  • dobra/ bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy)
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość realizacji ciekawych projektów technologicznych w zakresie rozwoju produkcji

Poszukujemy prawdziwego lidera w obszarze zarządzania produkcją techniczną. Jeśli szukasz dla siebie nowej przestrzeni rozwoju zawodowego prześlij swoje CV już dziś!