Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH16/17RS
Stanowisko:Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy:Poznań
Kategoria:Marketing/Reklama/Public Relations
Osoba kontaktowa:Krystyna Hołoga, kh@recruitmentsolutions.pl
Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży biotechnologii, do pracy na stałe na nowo tworzone stanowisko pilnie poszukujemy pomysłowych i zmotywowanych do pracy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:
  • samodzielne opracowanie strategii komunikacji marketingowej w firmie, wdrożenie oraz nadzór nad jej realizacją
  • odpowiedzialność za działania marketingowe (głównie BTL: foldery, ulotki, materiały i gadżety reklamowe, materiały firmowe (CI)) oraz marketing online
  • przygotowywanie treści i materiałów promocyjnych/ informacyjnych na stronę www oraz serwisy informacyjne
  • odpowiedzialność za komunikację wizerunkową w social media
  • opracowanie oraz koordynacja działań marketingowych w zakresie eventów branżowych (targi, seminaria, konferencje, wyjazdy etc.)
  • bieżące wsparcie marketingowe pozostałych działów w firmie
  • dobór i współpraca z dostawcami zewnętrznymi (graficy, produkcja marketingowa: gadżety, materiały)
  • analiza skuteczności podejmowanych działań, raportowanie wyników pracy do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze marketingu
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • wykształcenie wyższe (może być licencjat), kierunkowe (marketing, ekonomia, zarządzanie etc.)
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii/ projektów reklamowych (BTL) oraz e-marketingu
  • dobra znajomość narzędzi marketingowych i umiejętność ich zastosowania w praktyce
  • znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics oraz tematyki SEO/ SEM
  • dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dobra/ bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność współpracy zespołowej
  • komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne
  • kreatywność, pomysłowość i inicjatywa, pro-aktywna postawa
  • asertywność
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity)
  • autonomię i samodzielność na tym stanowisku
  • pracę w firmie o dużej kulturze organizacyjnej w gronie pasjonatów

Jeśli jesteś osobą kreatywną, posiadasz doświadczenie w obszarze marketingu, nie boisz się samodzielnych zadań i działania, nie zwlekaj z przesłaniem CV - być może właśnie Ciebie poszukujemy!