Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH14/19RS
Stanowisko:Specjalista ds. Sprzedaży (motoryzacja)
Miejsce pracy:Warszawa
Kategoria:Sprzedaż
Dla autoryzowanego dealera popularnej marki samochodów osobowych do pracy na stałe pilnie poszukujemy lubiących sprzedaż samochodów kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży (motoryzacja)
Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania to:
  • bieżąca obsługa klientów salonu, doradztwo asortymentowe
  • realizacja założonych celów sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz standardami
  • systematyczne budowanie portfela klientów, pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów
  • budowanie dobrych, długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowej
  • dbałość o utrzymanie standardów jakościowych (obsługa klienta, standardy marki)

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży zdobyte w branży motoryzacyjnej
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • duże zdolności sprzedażowe i negocjacyjne, pro-kliencka postawa
  • znajomość zagadnień finansowania pojazdów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • umiejętność logicznego myślenia
  • determinacja w realizacji założonych celów sprzedażowych
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • otwartość, komunikatywność, duże zdolności interpersonalne
  • osoba energiczna, kreatywna z wysokim poziomem kultury osobistej
  • punktualność
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy)
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Jeśli:

  • bliska twemu sercu jest motoryzacja
  • jesteś urodzonym, skutecznym Handlowcem
  • chcesz rozwijać swoje zdolności sprzedażowe w motoryzacji

  • nie zwlekaj z przesłaniem CV już dziś - szukamy kogoś takiego, jak Ty!

    Wyślij CV na ofertę!

    Zaznacz wymagane zgody