Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH13/19RS
Stanowisko:Doradca Techniczno - Handlowy (OZE)
Miejsce pracy:Poznań + Wielkopolska + cała Polska
Kategoria:Sprzedaż
Dla polskiej firmy działającej w branży energetycznej (OZE) do pracy na stałe pilnie poszukujemy samodzielnych i skutecznych sprzedażowo kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy (OZE)
Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolska + cała Polska

Kluczowe zadania to:
  • aktywne, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i instytucjonalnych na terenie całej Polski
  • prezentowanie oferty firmy w zakresie rozwiązań OZE
  • doradztwo dla klientów w zakresie planowania inwestycji
  • tworzenie ofert, wycen i kalkulacji finansowych dla przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych w zakresie inwestycji biogazowych
  • analiza potencjału rynkowego oraz aktywności konkurencji
  • prowadzenie bazy danych, budowanie dobrych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • reprezentowanie firmy na eventach branżowych, udział w konferencjach i targach
  • bieżąca współpraca z zespołem inżynierów w centrali firmy
  • cykliczne raportowanie wyników pracy do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku zdobyte w obszarze rozwiązań technicznych/ technologicznych dla rolnictwa, technologii środowiskowych lub OZE
  • wykształcenie min. średnie, techniczne, mile widziane wyższe, kierunkowe (rolnictwo, agronomia/ agrotechnika, inżynieria i technologie przemysłowe, OZE)
  • duże zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność samodzielnego pozyskiwania nowych klientów (B2B, B2C)
  • podstawowa wiedza/ znajomość sektora rolniczego, rozwiązań technologicznych dla branży rolnej, rynku energii, znajomość zagadnień ochrony środowiska, technologii środowiskowych, sektora OZE
  • umiejętność sporządzania ofert handlowych, wycen, umów
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • duże zdolności interpersonalne, komunikatywność, pro-kliencka postawa
  • determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • cierpliwość i nastawienie na długofalowe działanie
  • prawo jazdy kat. B (czynne) + gotowość do pracy mobilnej (cała Polska)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży
  • pracę na pełen etat (umowa B2B lub umowa o pracę)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (atrakcyjna podstawa + motywacyjny system premiowania)
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • dużą autonomię i samodzielność działania w ramach stanowiska

Poszukujemy doświadczonego i skutecznego biznesowo Doradcy Techniczno - Handlowego do sektora OZE. Jeśli lubisz negocjacje z klientami, interesujesz się technologiami środowiskowymi, zieloną energią i rozwiązaniami dla rolnictwa, prześlij nam swoje CV już dziś - prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody