Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH08/18RS
Stanowisko:Team Leader/ Brygadzista
Miejsce pracy:ok. Poznania
Kategoria:Kadra zarządzająca
Osoba kontaktowa:Krystyna Hołoga, kh@recruitmentsolutions.pl
Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Team Leader/ Brygadzista
Miejsce pracy: ok. Poznania

Kluczowe zadania to:
  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
  • nadzór nad wykonywaniem planów produkcyjnych
  • cykliczne (dzienne, tygodniowe) raportowanie wyników pracy produkcji
  • bieżące zarządzanie podległym zespołem: delegowanie i egzekwowanie zadań, szkolenie nowych pracowników, motywowanie do pracy, dbałość o realizację wspólnych celów w środowisku pracy
  • rozwiązywanie sytuacji problemowych, budowanie kultury organizacyjnej poprzez działanie zespołowe
  • dbałość o utrzymanie w dobrym stanie i porządku maszyn i urządzeń na produkcji
  • bieżąca współpraca z działem kontroli jakości i UR
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i P.poż. w miejscu pracy

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży FMCG)
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych, zdolności manualne, zmysł techniczny
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu
  • duże zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność jasnego formułowania zdania
  • umiejętność racjonalnego działania i podejmowania decyzji w oparciu o fakty, a nie emocje, równe traktowanie zespołu
  • niekonfliktowa natura, osoba budząca zaufanie, otwartość
  • konsekwencja w działaniu, nastawienie na realizację celów
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + atrakcyjne benefity)
  • możliwość realizacji ciekawych, rozwojowych projektów w firmie
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia

Jeśli jesteś prawdziwym Liderem, lubisz zarządzać zespołem w środowisku produkcyjnym i szukasz dla siebie nowej przestrzeni do rozwoju zawodowego nie zwlekaj z decyzją - wyślij CV już dziś!