Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH05/19RS
Stanowisko:Maintenance Manager
Miejsce pracy:okolice Poznania
Kategoria:Kadra zarządzająca
Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko:

Maintenance Manager
Miejsce pracy: okolice Poznania

Kluczowe zadania to:
  • opracowanie, wdrożenie oraz nadzór nad efektywną realizacją strategii dla UR opartej na prewencji
  • zbudowanie, wdrożenie i monitorowanie kluczowych dla UR wskaźników (m.in. MTTR, MTBF)
  • analiza przyczyn powstawania awarii i usterek maszyn i urządzeń na produkcji
  • podejmowanie sprawnych i skutecznych działań w celu zapobiegania awariom
  • bieżąca współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji zadań UR (przeglądy, serwisy, konserwacja i naprawa maszyn)
  • zarządzanie pracą podległego zespołu UR
  • raportowanie wyników pracy działu do przełożonych oraz Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze UR zdobyte w firmach produkcyjnych
  • dobre rozumienie procesów technologicznych w środowisku produkcyjnym w branży FMCG
  • wykształcenie wyższe, techniczne (kierunkowe)
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem działu UR
  • wiedza techniczna z zakresu UR oraz napraw maszyn i urządzeń na produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, mile widziana znajomość systemu klasy ERP
  • doskonałe poczucie pilności i ważności zadań UR wobec produkcji
  • konsekwencja i wytrwałość w działaniu, pro-aktywna postawa
  • komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej, szacunek dla ludzi
  • uczciwość, otwartość, poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + atrakcyjne benefity)
  • możliwość realizacji ciekawych, rozwojowych projektów w firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia

Jeśli w UR stawiasz na prewencję i doskonalenie działań, czujesz odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawność maszyn i chciałbyś wdrażać efektywne rozwiązania w UR, wyślij swoje CV już dziś - szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody