Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH05/18RS
Stanowisko:Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy:ok. Starogard Gdański/ Tczew
Kategoria:Kadra zarządzająca
Dla prężnie działającej na rynku polskim i rynkach międzynarodowych firmy produkcyjnej z branży stalowej do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: ok. Starogard Gdański/ Tczew

Kluczowe zadania to:
  • samodzielne kierowanie Działem Utrzymania Ruchu
  • ciągły rozwój i doskonalenie procesów UR przy wykorzystaniu sprawdzonych metod i najlepszych praktyk w branży (np. metodyki doskonalenia RCFA, PdM, Kaizen)
  • bieżące zarządzanie pracą podległego zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań, szkolenie, motywowanie do pracy etc.
  • doskonalenie i rozwój reakcyjnego, prewencyjnego UR w przedsiębiorstwie
  • udział w rozwoju autonomicznego UR
  • rozwój i doskonalenie EAM/ CMMS oraz jakości gromadzonych danych
  • odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami oraz dostawcami części zamiennych
  • odpowiedzialność za projekty remontowe w obszarze UR
  • zarządzanie dokumentacją techniczną, warsztatem oraz magazynem technicznym
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w obszarze realizacji produkcji
  • raportowanie działań i wyników pracy do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • ok. 5-letnie doświadczenie zawodowe w DUR zdobyte w firmach produkcyjnych (przemysł stalowy, stoczniowy, produkcja techniczna)
  • doświadczenie w pracy w zakładach o wysokim poziomie utrzymania technicznego
  • w tym min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • wykształcenie min. średnie, techniczne
  • realne sukcesy we wdrażaniu trwałej poprawy stanu technicznego oraz poprawy działania DUR
  • praktyczna znajomość technologii związanych z obróbką stali/ metali (cięcie laserem, cięcie plazmą, obróbka skrawaniem, tokarki, frezarki, spawanie MIG/ MAG, suwnice, żurawiki, wózki widłowe etc.)
  • umiejętność efektywnego prowadzenia procesu systematycznej identyfikacji i eliminacji problemów technicznych w zakładzie
  • doświadczenie we wdrażaniu prewencyjnego UR w oparciu o plany prewencyjne
  • samodzielność, zaradność, umiejętność trafnego ustalania priorytetów zadań
  • silne zorientowanie na cel
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze utrzymania ruchu w dynamicznie rozwijającej się firmie

Charyzmatyczny, z wiedzą i doświadczeniem w doskonaleniu utrzymania ruchu? Jeśli poszukujesz dla siebie nowej przestrzeni zawodowej, nie zwlekaj z przesłaniem swojego CV!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody