Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH04/19RS
Stanowisko:Młodszy Inżynier Procesu
Miejsce pracy:Tarnowo Podgórne
Kategoria:Produkcja
Dla prężnie działającej i o ugruntowanej pozycji rynkowej firmy produkcyjnej z branży FMCG do pracy na stałe pilnie poszukujemy skrupulatnych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Młodszy Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Kluczowe zadania to:
  • bieżące, systematyczne zbieranie i analiza danych produkcyjnych
  • dbałość o zapewnienie dobrej jakości danych produkcyjnych niezbędnych do realizacji bieżącej produkcji oraz przyszłych projektów produkcyjnych
  • stworzenie jednorodnego narzędzia skupiającego kluczowe dla procesów produkcji dane w jednym miejscu
  • tworzenie i aktualizacja map procesów
  • ścisła współpraca z Działem Logistyki w zakresie logistyki wewnętrznej, cykliczne spotkania międzywydziałowe
  • bieżące korygowanie schematów procesowych
  • bieżący audyt przebiegu procesów
  • aktualizacja danych w analitycznych narzędziach produkcyjnych
  • rysowanie szkiców i layoutów w AutoCAD (2D)
  • aktywne uczestniczenie w projektach optymalizacyjnych i doskonalących z zakresu Lean Manufacturing

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych (mile widziane w branży FMCG)
  • wykształcenie wyższe, techniczne, kierunkowe (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn etc.)
  • podstawowa wiedza/ znajomość procesów produkcyjnych (najlepiej w środowisku dynamicznej produkcji)
  • podstawowa znajomość zagadnień Lean Manufacturing, znajomość systemów Kaizen, 5S, Six Sigma (wystarczy na poziomie wiedzy akademickiej)
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, zaawansowany Excel
  • mile widziana znajomość MS Access oraz innych narzędzi usprawniających pracę z danymi
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • podstawowa znajomość AutoCAD (2D)
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • dokładność, skrupulatność i systematyczność w pracy
  • komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej
  • odpowiedzialne podejście do pracy, konsekwencja w działaniu, wytrwałość
  • otwartość na naukę i pracę w dynamicznym środowisku
  • prawo jazdy kat. B (czynne) + mobilność

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. bezpłatny transport do pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • przyjazną i opartą na szacunku atmosferę pracy, inspirującą kadrę menedżerską, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

Inżynierze, Inżynierko! Jeśli lubisz analizę procesów produkcyjnych, chcesz rozwijać swój warsztat zawodowy w dynamicznym, a zarazem przyjaznym środowisku produkcyjnym nie zwlekaj z przesłaniem CV - szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody