Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH01/19RS
Stanowisko:Kierownik Produkcji (inżynieria przemysłowa)
Miejsce pracy:Jaworzno
Kategoria:Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Dla firmy projektującej i produkującej maszyny oraz urządzenia mające zastosowanie w przemyśle FMCG w związku z rozwojem struktur do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Jaworzno (śląskie)

Kluczowe zadania to:
  • odpowiedzialność za proces planowania i organizacji produkcji w zakładzie
  • uczestniczenie w poszczególnych procesach produkcji celem zrozumienia, monitorowania i kontroli jakości
  • tworzenie harmonogramów prac, nadzór nad realizacją planów, raportowanie poziomu zaawansowania projektów
  • wdrożenie kontroli jakości (produkcja, dostawcy) we współpracy z działem konstrukcyjnym
  • bieżące zarządzanie pracą podległego zespołu, podział zadań, nadzór nad ich realizacją, motywowanie do pracy etc.
  • udział w procesie odbioru maszyn i uruchomień u klientów
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie (zwłaszcza: dział projektowy, dział zakupów)
  • zapewnienie odwzorowania działań w systemie ERP

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 8-letni staż pracy, w tym 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (planowanie i zarządzanie produkcją w tej samej lub pokrewnej branży)
  • mile widziane doświadczenie w sektorze MŚP (produkcja projektowa, jednostkowa, nie seryjna)
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (budowa maszyn, konstrukcje stalowe, zarządzanie i inżynieria produkcji etc.)
  • dobre rozumienie terminologii i schematów technicznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, znajomość systemów klasy ERP
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • pozytywne nastawienie do działania
  • umiejętność skupiania zespołu wokół wspólnego celu i osiągania efektów
  • przywództwo, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • rzetelność, skrupulatność, działanie w oparciu o fakty
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (podstawa + premie + benefity) oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze produkcji
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poszukujemy doświadczonych Kierowników Produkcji z branży inżynierii przemysłowej. Jeśli szukasz nowych wyzwań i przestrzeni zawodowej w przyjaznym środowisku nie zwlekaj z przesłaniem CV - szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Wyślij CV na ofertę!

Zaznacz wymagane zgody