Szczegóły oferty pracy

Nr ref.:KH01/18RS
Stanowisko:Zastępca Kierownika Produkcji
Miejsce pracy:ok. Starogard Gdański/ Tczew
Kategoria:Kadra zarządzająca
Osoba kontaktowa:Krystyna Hołoga, kh@recruitmentsolutions.pl
Dla prężnie działającej na rynku polskim i rynkach międzynarodowych firmy produkcyjnej z branży stalowej do pracy na stałe pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Produkcji
Miejsce pracy: ok. Starogard Gdański/ Tczew

Kluczowe zadania to:
  • bieżące, samodzielne zarządzanie zmianą produkcyjną w przedsiębiorstwie
  • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań, rozliczanie z ich realizacji, motywowanie do pracy
  • terminowa i spełniająca wymagania jakościowe realizacja procesu produkcji z zachowaniem wymogów BHP, P.poż., ochrony środowiska oraz procedur obowiązujących w zakładzie
  • współudział w tworzeniu planów i harmonogramów produkcji
  • aktywny udział we wdrażaniu zmian w procesach produkcyjnych, zmian w zakresie organizacji pracy na produkcji
  • współudział we wdrażaniu narzędzi doskonalenia procesów produkcji (m.in. w oparciu o metodykę Lean Manufacturing)
  • bieżące raportowanie wyników do przełożonych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na takim samym/ podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży stalowej (kierownik/ brygadzista/ lider zmiany)
  • mile widziana ścieżka zawodowa od niższych stanowisk po stanowisko kierownicze/ menedżerskie na produkcji
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, spawalnictwo, obróbka skrawaniem, procesy malowania lub pokrewne)
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • praktyczna znajomość procesów wykorzystywanych w branży stalowej (cięcie plazmowe, cięcie laserem, spawanie, obróbka skrawaniem (w tym CNC), śrutowanie, malowanie)
  • znajomość procesów dotyczących planowania, tworzenia harmonogramów i rozliczania produkcji
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i zasad BHP w zakresie zarządzania personelem
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • duże zdolności komunikacyjne, delegowanie zadań, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze produkcji
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poszukujemy charyzmatycznego i skutecznego lidera zmiany w obszarze zarządzania produkcją stalową. Jeśli szukasz dla siebie nowej przestrzeni rozwoju zawodowego prześlij swoje CV już dziś!